Navigácia

Šport

 

XV. ročník Trnavských športových hier 2011/2012 a zároveň majstrovstvá okresu

 

27.9.2011         Cezpoľný beh

1. miesto študenti - Páleník Jakub /III.EB/***Doka Tomáš /III.P/***Hetteš Štefan /4S/

              3. miesto študentky – Bóžiová B. /I.P/, Brezovská A /I.T/, Domoradská H. /I.T/

5.10.2011     Cezpoľný beh regionálne majstrovstvá

4. miesto študenti - Páleník Jakub /III.EB/***Doka Tomáš /III.P/***Hetteš Štefan /4S/

13.10.2011      Memoriál M. Zavarskej

1. miesto študenti – 10 x 100 m

Kostický Matúš /III.EB/, Bača Jakub /III.T/, Doka Tomáš /III.P/, Hetteš Štefan /4S/,  Olah Dominik /4.M/, Bánovec Miroslav /3.EB/, Blaho /I.EA/, Macko /II.EA/, Židek /4.M/, Záhumenský Patrik /4.S/.

4. miesto študentky – 5 x 800 m

Brezovská, Brestovanská, Galgóciová, Hrčková, Bóžiová /I.P/

14.11.2011        Streetball – mix basketbal

5. miesto

28.11.2011         Basketbal

6. miesto študenti

1.12.2011                 3. miesto študentky

21.1.2011            Futsal

3. miesto študenti

4. miesto študentky

16.01.2012         Stolný tenis

6. miesto študenti - Pavlikovský, Lukáč /4.EA/, Macko /II.EA/

18.01.2012              1. miesto študentky - Sabová /4.PB/, Uherčíková /4.PA/, Mizerová /III.T/

23.3.2012            Volejbal

1. miesto študentky

24.3.2012               1. miesto študenti

21.3.2012            Šach

3. miesto študenti

3. miesto jednotlivci – Babirát /4.M/

8.4.2012             Hádzaná

7. miesto študenti

6. miesto študentky

13.4.2012         Atletika

2. miesto SPŠ celkovo

3. miesto študenti

2. miesto študentky

---------------           Netradičné športy /Šach, M. Zavarskej, Streetball/

1. miesto SPŠ

  

Celkové umiestnenie XV. ročník Trnavských športových hier 2011/2012

1. miesto SPŠ medzi strednými školami

 

 

Majstrovstvá Slovenska

11.06.-12.6.2012       Futbal

8. miesto študenti

14.6.2012                  Atletika

2. miesto 100 m  - Ivanovič Radoslav /III.EA/

VI.  Župná olympiáda 26. a 27. 04. 2012

26. a 27.4.2012 Volejbal

3. miesto študenti  

Lovci Adam, Režnák Ondrej, Novotný Martin, Zrník Michal /4.S/, Kubiš Peter, Hutta Viliam, Šomončič Peter, /4.M/, Vanek Peter /4.EB/, Bednář Ladislav /II.M/, Hlávek Michal /II.M/, Lopatka Denis, Juhás Denis /I.EA/

5. miesto študentky 

Nováková Barbora, Kirinovičová Lucia, Konečná Peronela, Richtáriková Katarína /4.T/, Mizerová Mária /III.T/, Valentová Andrea /II.T/, Gažová Denisa /I.P/, Glembová Veronika /II.T/, Petrovičová Milada /III.P/, Klimová Katarína

27.4.2012      Atletika

1. miesto  /100 m/ - Ivanovič Radovan /III.EA/

 

27.4.2012        Futbal

1. miesto študenti

2. miesto študentky

 

Školský atletický klub /ŠAK/ pri SPŠ Trnava a PK TEV

24.9.2011       XXV.  ročník SPŠ – Memoriál Františka Gažu

1. miesto SPŠ Trnava

2. miesto SPŠS

3. miesto TOLDI

30.4.2012          XXVI. ročník Jarný beh stredoškolákov – Dobrá voda

Juniorky /1600 m/

2. miesto  /1600 m/ - Bóžiová B /I.PA/

3. miesto  -- Nováková B. /4.PA/

Juniori /2400 m/

2. miesto  -Doka Tomáš /III.P/